Barista camp 2014

Šim ierakstam ir 1 atbilde

Oktobra sākumā 150 baristas, tai skaitā mūsu barista Jānis, Andris (Andrito Coffee Roastery), Rihards ar Raivi (Gemoss Kafijas Studija) un 15 treneri satikās Atnēnās, kur norisinājās pirmā Eiropas bartistu nometne, ko organizēja Braista Guild of Europe sadarbībā ar vadošo Speciality Coffee organizāciju Eiropā – Speciality Coffee Association of Europe (SCAE)

Tā bija lieliska iespēja satikties kafijas industrijas pārstāvjiem, smelties zināšanas no pieredzējušiem treneriem, iegūt jaunus un satikt vecos draugus, bet pats galvenais – attīstīt savas prasmes un zināšanas, ko likt lietā strādājot ar kafiju ikdienā.Lai arī lielākā daļa nometnes dalībnieku strādā kafijas nozarē, visu viņu mērķis bija uzzināt vairāk par Speciality kafiju, lai klientiem sniegtu pēc iespējas labāku kafijas pieredzi un augstākās kvalitātes servisu. Pasākumu apmeklēja arī cilvēki, kuri kafijas pasaulē ir pavisam nesen un vēlas uzzināt vairāk par nozares īpatnībām un specifiskajām zināšanām. 

Nometnē tika pavadītas 4 apmācībām un lekcijām piepildītas dienas. Tā bija lieliska iespēja strādāt ar augstākās kvalitātes espresso mašīnām un brūvēšanas tehniku, klausīties iedvesmojošus stāstus no kafijas audzētājiem, grauzdētājiem un citiem profesionāļiem no visas pasaules. 


Arī pārbaudīt savas zināšanas rakstiskajos un praktiskajos pārbaudījumos, lai iegūtu sertifikātu, kas ir solis tuvāk Coffee Diploma, kas ir vienīgā šāda veida programma Eiropā.

No nometnes atgriezāmies ne tikai ar iegūtiem sertifikātiem, bet arī ar plašāku redzesloku, jauniem draugiem un gandarījumu, ka bijām daļa no pirmā šāda veida pasākuma Eiropā.

baristaguildofeurope.com
foto: @JordanNeil

1 atbilde

Hello,
I am interested in attending, but was wondering if this is offered in English as my Latvian isn't so good yet.
Thanks!
Tanner Goldsmith, 2014. g. 24. oktobris

Pievienot komentāru

Email again: